top of page
Excavator moving logs in forest

Est orman ürünleri ile Tanışın

Hakkımızda

Est Orman Ürünleri 2012 yılında Esat Yıldırım tarafından kurulmuştur. 
Burası est orman ürünleri, Hoş Geldiniz. Yıllar geçtikçe güvenini ve sadakatini kazandığımız müşterilerin katlanarak artması bizi gururlandırıyor. Bu başarıyı, yüksek kaliteli malzemeleri en ileri teknolojilerle harmanlayan ve sektördeki standartları belirleyen ürünlerimize borçluyuz. Daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin ve size neler sunabileceğimiz hakkında sorularınız varsa bize ulaşın.

Ana Sayfa: Hoş Geldiniz
Pile of Logs

Hakkımızda Her Şey

Geçmişimiz

E.s.t orman ürünleri 2012 yılında Kocaeli derinceye hizmet vermek amacı ile ilk olarak fabrika üretim 2013 yılında ise mağaza satış yeri açılmış fabrika - mağaza satış olarak 2 yerde hizmet vermeye başlamıştır. 2019 yılını son çeyreğinde ise Karabük yeniceye bir fabrika yatırımı daha yapmış olup Karabük çevresine istihdam sağlamıştır. Firma olarak her türlü orman ürünleri imalatı ve yapı malzemeleri alış satış hizmeti vermekte olup açıldığı günden günümüze kadar gerek Kocaeli gerek ise farklı illerde bir çok emekçi çalışanlara iş imkanı sağlamakla birlikte bunun onur ve gururu yaşamaktadır.

HEDEFİMİZ;

Gelişen dünyamızda teknolojiyi takip ederek her geçen yıl üzerine katarak iş hacmimizi genişletmek , yeni yatırım planları belirlemek bunun yanında doğa karbon salınımı göz önünde bulundurarak günlük üretimi kapasitemizi arttırmaktır.

Ana Sayfa: Hakkımızda

Ürünlerimiz

TOPTAN TOMRUK SATIŞI

Plywood

Çok Satan

OSB

Çok Satan

Membran yalıtım malzemesi

MEMBRAN

Sınıf Lambri

Öne Çıkan Ürün

Veranda ve Pergole malzemesi uygulaması

Çok Satan

Insaatlik Kereste

Ahsap Tatil Köyü Projemiz

Öne Çıkan Ürün

Ana Sayfa: Ürünler

Bize Ulaşın

Deniz, Hürriyet Cd. No:53 a, 41900 Derince/Kocaeli, Turkey

(0262) 223 70 30- 0542 309 70 30

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

Ana Sayfa: İletişim
bottom of page